PRIVATE MARKETING CONSULTING

Služby

Vaša brána ku kapitálovým trhom

Pokiaľ ide o investovanie, neexistuje nič také ako univerzálne riešenie pre všetkých. Zaslúžite si, aby s vami zaobchádzali ako s individuálnou osobou. Zaslúžite si mať na výber. Spojte sa so špičkovým silným maklérom s multi-aktívami Trade Capital Markets (TCM) Ltd.

ETFs

Obchodovanie s fondmi obchodovanými na burze (ETF) ako CFD vám umožní získať expozíciu voči širokému spektru sektorov; Technológie, zdravie, inovácie, veľké spoločnosti a ďalšie. Investujte do popredných svetových spravovaných fondov, vrátane ARK, iShares & ProShares ETF správcov fondov prostredníctvom ETF pákových CFD.

CFD

Obchodujte s viac ako 2 100+ aktívami s pákovým efektom a s vynikajúcou technológiou, čo predstavuje dlhý/krátky trh.

DMA

Prístup na viac ako 100 000 aktív na 120 trhoch s nízko nákladovým brokerom.

IPO

Investujte do osvedčených "late-stage" spoločností skôr, ako začnú byť verejné, prostredníctvom súkromných alokácií na sekundárnom trhu.

Asset Management

Vyberte si z celej rady nekompromisných modelov portfólií alebo prispôsobených služieb správy aktív.


Finančné rozdielové zmluvy sú zložité nástroje a sú spojené s vysokým rizikom rýchlych finančných strát v dôsledku pákového efektu. Na 81,30 % účtov neprofesionálnych investorov dochádza k finančným stratám pri obchodovaní s finančnými rozdielovými zmluvami u tohto poskytovateľa. Mali by ste zvážiť, či chápete, ako finančné rozdielové zmluvy fungujú, a či si môžete dovoliť podstúpiť vysoké riziko, že utrpíte finančné straty. Zásady spracovania osobných údajov a systém ochrany osobných údajov podľa nariadenia GDPR.