PRIVATE MARKETING CONSULTING

Kariéra

Elitná skupina obchodníkov hľadá na pozíciu consultant mladého, ambiciózneho a komunikatívneho kolegu/kolegyňu s tímovým duchom.

Čo ponúkame
  • Komplexný systém vzdelávania a tréningov
  • Fixná mzda + % z predaja
  • Bonusy
  • Pracovná doba Po – Pia
  • Firemný mobilný telefón
  • Možnosť kariérneho rastu

Čo požadujeme
  • Komunikatívnosť
  • Bezúhonnosť
  • Cieľavedomosť
  • Samostatnosť, ale zároveň tímového ducha

Čo bude vašou náplňou práce
  • Akvizícia nových klientov
  • Komunikácia s klientmi i obchodnými partnermi
  • Starostlivosť o klientov
  • Reprezentovať našu spoločnosť na obchodných a spoločenských podujatiach
  • Možnosť zúčastňovať sa na akvizíciách spoločnosti v zahraničí

Prečo si nás vybrať
  • Jednotka na trhu
  • dlhodobá znalosť a orientácia na Slovenskom, Českom a Ukrajinskom trhu
  • individuálny prístup ku každému klientovi
  • profesionálne vystupovanie

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Tie budú použité výhradne na účely súvisiace s výberovým konaním.